Lise

matematik-lise

Lise 1. Sınıf Matematik Dersleri

İlköğretimden liseye geçiş aşaması olduğundan 9. sınıf çoğu öğrenci için zor başlar. Yeni bir ortama girilmesi, yeni arkadaşlıklar, yeni öğretmenler derken bir bocalama devresi yaşanır. İlköğretimden yeni çıkmış SBS stresinden yeni kurtulmuş öğrenci, 9. sınıf müfredatı ve yeni karşılaştığı diğer zorluklarla bu bocalama devresinden tek başına kurtulamayabilir. Veliler ise öğrencinin ilköğretimde aldığı notlarla hala avunduğundan bu durumun ciddiyetine bazen varamamaktadır.  Bu durumda özellikle Matematik, İngilizce ve Fizik gibi derslerde zorlanan öğrenci üst sınıfa geçerken zorlanır.

 

Malatya Matematik Özel Ders Merkezi 9. Sınıf öğrencilerine, öğrencilerin özelliklerine uygun özel öğretmenler ve özel ders programları sunarak bu engeli sizin için kaldırıyor.

 

 Lise Öğrencilerine Matematik Özel Ders

Profesyonel özel öğretmenlerimizle tüm öğrencilerin bireysel öğrenme hızlarına uygun olarak özel ders programları yapıyoruz. İlköğretimden liseye geçtiğimiz bu dönemde öğrencilerin zorluk yaşadığı tüm konularda özel matematik dersleri veriyoruz.

Matematik Öğretmenlerimiz Alanlarının Uzmanıdır.

Kadromuz alanında kendisini yetiştirmiş,matematiksel konu hakimiyeti tam ve öğrenci ile iletişimi iyi olan öğretmenlerdir. Matematik öğretmenlerinin tamamına yakını özel ders deneyimli, dershane, devlet ve özel okul tecrübesine sahip, üniversitelerin matematik öğretmenliği ve matematik bölümlerini bitirmiş öğretmenlerden oluşur.

Matematik çocuğunuzun geleceği önünde engel gibi durmasın.
Özel dersin profesyonellerinden ders isteyin. Çocuğunuza destek olalım.